Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

To było prawdziwe szaleństwo! Tak kolorowo w Nowem dawno nie było [zdjęcia]

Andrzej Pudrzyński
24 lipca, 08:21
W piątkowe popołudnie na ulicach Nowego można było zobaczyć wielu mieszkańców - dzieci i dorosłych - obsypanych od stóp do głów kolorowym proszkiem.
Nad nowski amfiteatr raz po raz wystrzeliwała chmura kolorowego pyłu
Fot. Jan Plit

To uczestnicy Festiwalu Kolorowych Proszków Holi. W nowskim amfiteatrze można było w piątek wyszaleć się dowoli i zupełnie bezkarnie... ubrudzić inną osobę. Oczywiście pod warunkiem, że był to specjalny kolorowy proszek przygotowany na tę okazję.

Część uczestników dostała go za darmo po podaniu hasła "Zamek". Ilość była jednak ograniczona, więc ci, dla których nie starczyło darmowej puli, mogli go kupić w dowolnej ilości na stoisku.

Uczestnicy, poczynając od tych najmłodszych, poprzez młodzież, a kończąc na dorosłych, byli zachwyceni i zgodni w swojej opinii:

- Chcemy kolejnej takiej imprezy!

Organizatorem Festiwalu Kolorowych Proszków Holi było Centrum Kultury Zamek w Nowem.
REKLAMA

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl