Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Dominika, Norbert, Paulina
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  25°C / 13°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Jutro:
  26°C / 13°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 14°C
REKLAMA

Kiedy mieszkańcy gminy będą mogli kupić tańszy węgiel?

Andrzej Pudrzyński
21 listopada 2022, 11:27
Gmina Nowe, podobnie jak wiele innych samorządów w kraju, przystąpiła do programu, dzięki któremu mieszkańcy będą mieli możliwość zakupu węgla po preferencyjnej cenie.
- W połowie listopada podpisaliśmy umowę z Polską Grupą Energetyczną w sprawie preferencyjnego zakupu opału dla gospodarstw domowych - informuje Czesław Woliński, burmistrz Nowego.
 
Gmina czeka na informację z PGE o terminie odbioru zamówionego asortymentu węgla.
 
- Gdy tylko węgiel zostanie dostarczony do składu na terenie ciepłowni przy ulicy Wiatracznej, osoby które złożyły wniosek o zakup po cenie preferencyjnej zostaną poinformowane telefonicznie o możliwym terminie odbioru - zapowiada burmistrz.
 
Limit zakupu tzw. taniego węgla sprzedawanego po 2 tys. zł za tonę wynosi 1,5 tony na gospodarstwo domowe do 31 grudnia 2022 r. i 1,5 tony po 1 stycznia 2023 r.
 
Wniosek o preferencyjny zakup węgla można pobrać ze strony Urzędu Gminy w Nowem tutaj.
 
a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl