Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Kulturalny i rozrywkowy weekend. Sprawdźcie, co będzie się działo

Andrzej Pudrzyński
15 marca 2023, 17:18
Karaoke, koncert, warsztaty, opowieść o czarownicach, przedstawienia teatralne, seanse filmowe, stand-up. To tylko niektóre wydarzenia w ramach "Weekendu z kulturą" w Nowem.
Fot. Pixabay

Od 24 do 26 marca w Nowem będzie trwał "Weekend z kulturą".

-To wydarzenie, które jest odpowiedzią na badania ankietowe dotyczące życia kulturalnego w Nowem, a także częścią pracy magisterskiej Laury Wołoszyn - informuje Centrum Kultury Zamek w Nowem.

Niektóre z wydarzeń, takie jak stand-up, monodram, praktyczne warsztaty zielarskie, koncert "W rytmie kobiet" odbędą się po raz pierwszy. Oprócz tego będą  ciekawe spotkania, warsztaty rękodzieła, pokaz kultowych bajek dla dzieci i filmu dla dorosłych "Zupa nic".

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegóły na plakacie poniżej.