Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Agata, Ambroży, Marcin
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  -3°C / -6°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  -3°C / -6°C
 • słabe opady śniegu
  Pojutrze:
  -1°C / -5°C

Młodzieżowa drużyna pożarnicza z Nowego grała najlepiej [wideo i zdjęcia]

Jan Plit
12 września, 23:07
W ramach Dni Nowego rozegrano w niedzielę turniej siatkówki seniorów i młodzików.
Zwycięska drużyna młodzików z Nowego
Fot. Jan Plit

Turniej Siatkówki o Puchar Komendanta Gminnego OSP Nowe odbył się w hali sportowej. Wzięły w nim udział również drużyny spoza gminy Nowe.

W kategorii seniorów pierwsze miejsce zajęła Ochotnicza Straż Pożarna z Gniewu, drugie OSP Rychława, a trzecie OSP Mały Komorsk.

Wśród młodzieżowych drużyn pożarniczych pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja Nowego, drugie Warlubia, a trzecie Kamionki.

W galerii drużyny biorące udział w turnieju. Na nagraniu fragment rozgrywek.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl