Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

Na blokach pojawi się ponad 70 nowych balkonów

Andrzej Bartniak
20 kwietnia, 17:28
Na osiedlu 700-lecia trwa montaż balkonów w blokach Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowem.
Powoli dobiega końca montaż w budynku nr 2
Fot. Jan Plit

Powoli dobiega końca montaż balkonów w bloku nr 2 na osiedlu 700-lecia. Następnie monterzy przeniosą się na bloki nr 3 i 4, a później dwa budynki wielorodzinne przy alei 3 Maja.

- Do tej pory umowy na montaż balkonu podpisało 68 członków - mówi Sławomir Grzemski, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowem. - Kolejnych 10 chce to zrobić w najbliższych dniach. Sądzę, że niebawem w ich ślady pójdzie wielu innych. Teraz gdy widzą, jak wyglądają te balkony i jak bardzo poprawiają komfort życia w bloku, z pewnością przekonają się do tego wydatku.


Na montaż balkonów jest coraz więcej chętnych / Fot. Jan Plit

W tym przypadku jest to koszt 7 tys. zł. Należność rozkładana jest na dwie raty. Prezes zapewnia, że wszyscy, którzy zechcę mieć balkon, będą mogli skorzystać z tej możliwości. Nawet jeśli zgłoszą się dopiero za pół roku. Będą jednak musieli trochę dłużej poczekać.

- Nie będziemy ściągać ekipy dla jednego czy dwóch balkonów - tłumaczy prezes. - Poza tym trzeba mieć świadomość, że każdy wjazd podnośnika wiąże się z pewnymi stratami w zieleni. Chcemy je ograniczyć do minimum, dlatego trzeb podejść do tego rozsądnie. Poczekamy aż zbierze się trochę więcej chetnych.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (4)

Ciekawe czy w Świeciu 

Odpowiedzi: 0

To powinno być zabronione, 

Szkaradztwo

Niszczą jakikolwiek widok innym mieszkańcom.

Odpowiedzi: 0

Balkony wyglądają wzpaniale, podobne wiszą już w Świeciu i innych miastach Polski. Dodają uroku elewacji budynku, stanowią udogodnienie dla lokatorów ( mieć balkon anie mieć - oto jest pytanie ), poza tym zwiększają wartość mieszkania w przypadku sprzedaży o ok. 13- 15 tys. zł. Prace wykonuje porządna firma z Gniewu. Popieram pomysł Pana Prezesa.

Odpowiedzi: 1

balon kosztuje 7 tyś z montażem wieca jakie 13-15 tyś? Wycenę nieruchmości zostawcie rzeczoznawcy.

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz