Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Anita, Eliza, Jacek
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  32°C / 19°C
 • zachmurzenie duże
  Jutro:
  32°C / 20°C
 • zachmurzenie duże
  Pojutrze:
  34°C / 23°C
REKLAMA

Najpierw rodzinny kulig nad Wisłą, a potem pieczone kiełbaski [zdjęcia, wideo]

ap
7 lutego, 18:54
Gospodarstwo agroturystyczne Huzar w Nowem od lat, o ile pozwala na to pogoda, organizuje tradycyjny kulig.
Nie tylko dzieci miały frajdę. Ich rodzice również
Fot. Jan Plit

REKLAMA

Kuligi w Nowem to nawiązanie do dawnych tradycji. Nie było tu samochodu czy traktora - sanki przyczepione były do dużych sań ciągniętych przez konie. Ze względów bezpieczeństwa, w kuligu na nadwiślańskich łąkach dzieciom towarzyszyli rodzice.

W ubiegłą sobotę również nie brakowało amatorów szaleństw na śniegu. Oprócz kuligu, były zabawy na śniegu, zjeżdżanie z górki na sankach i ognisko z kiełbaskami.