Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Nowe na obrazach Andrzeja Tymińskiego. Zdjęcia z wernisażu na zamku

Jan Plit
24 września, 13:54
Andrzej Tymiński wprawdzie nie mieszka w Nowem, ale miasto tak go urzekło, że od lat uwiecznia je na obrazach. W piątek zorganizowano wernisaż, na którym gościł sam autor.
Piątkowy wernisaż w Centrum Kultury Zamek z udziałem autora (na zdjęciu w lewym górnym rogu)
Fot. Jan Plit

Gdański architekt, zajmujący się konserwacją zabytków, maluje zabytki, uliczki i zaułki Nowego. Skąd ta fascynacja?

- W niedalekiej gminie Osiek w województwie pomorskim mam domek letniskowy. Przyjeżdżając do Nowego na zakupy, odkryłem, jak bardzo jest urokliwe, szczególnie stara część miasta – mówi Andrzej Tymiński, który malarstwem zainteresował się na początku lat 70.

Od 7 września w Centrum Kultury Zamek trwała wystawa obrazów Andrzeja Tymińskiego pod nazwą "Stare miasto w Nowem nad Wisłą", zakończona w ubiegły piątek wernisażem.

Oprócz autora prac, gościli na nim mieszkańcy Nowego i przedstawiciele władz gminy.

W ciągu nieco ponad dwóch tygodni wystawę obejrzało ponad 300 osób.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl