Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Po remoncie sala w "dwójce" będzie jak nowa [zdjęcia]

ap
20 lutego 2023, 13:23
Od kilku tygodni trwają prace związane z przebudową sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowem. Inwestycja będzie kosztowała blisko 1,5 mln zł.
W sali pojawi się m.in. ścianka wspinaczkowa
Fot. UG w Nowem

- Prace obejmują wymianę parkietu sali gimnastycznej, wymianę stolarki okiennej, montaż systemu wentylacji i klimatyzacji. Wewnątrz powstanie ścianka wspinaczkowa. Przebudowa udostępni salę dla osób niepełnosprawnych - wymienia Zbigniew Lorkowski, zastępca burmistrza Nowego.

Sala główna otrzyma drewnianą podłogę sportową. Pomieszczenia zostaną wymalowane, a na podłodze w szatni i magazynie pojawią się nowe płytki. Zakres robót obejmuje też wykonanie schodów zewnętrznych z zadaszeniem na potrzeby wyjścia ewakuacyjnego.

Prace, których wykonawcą jest grudziądzka firma Lucrum, potrwają do wakacji. Całość będzie kosztowała 1 mln 460 tys. zł, z czego 1 mln 242 tys. stanowi dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl