Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Pokaz laserów i udany finał wielkiej orkiestry [wideo]

Andrzej Pudrzyński
30 stycznia 2023, 13:57
Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowem podliczył już pieniądze ze zbiórek i z licytacji. Mieszkańcy gminy po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serca.
Pokaz laserowy robił wrażenie
Fot. Jan Plit

Tradycyjne światełko do nieba w formie pokazu laserowego w amfiteatrze zakończył w niedzielę finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowem.

Mieszkańcy gminy nie zawiedli. Podczas licytacji i ze zbiórek prowadzonych przez wolontariuszy zebrano 45 tys. zł. Tyle, ile w ubiegłym roku i o kilka tysięcy złotych więcej niż w 2021 r. Więcej o WOŚP w Nowem w artykule poniżej.

Zobaczcie wideo z efektownego pokazu laserów.