Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Malwina, Władysław
REKLAMA

Pożar w domu jednorodzinnym na osiedlu Myśliwskim

Andrzej Pudrzyński
4 listopada 2020, 18:04
Pięć jednostek straży brało udział w pożarze przy ul. Cisowej w Nowem.
Ogień spowodował znaczne zniszczenia
Fot. OSP Mały Komorsk

Strażacy dostali wezwanie w środę o godz. 12.15. Pożar wybuchł w piwnicy domu jednorodzinnego, gdzie znajdowała się kotłownia.

- Przyczyną było składowanie drewna i węgla zbyt blisko pieca centralnego ogrzewania. Akcja trwała około dwóch godzin. Ogień spowodował spore zniszczenia w kotłowni i w drugim pomieszczeniu – relacjonuje starszy sekcyjny Marcin Borucki z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Przyczyną pożaru był składowanie opału zbyt blisko pieca / Fot. Jan Plit

Zniszczeniu uległy piec, bojler oraz instalacja elektryczna i wodna. Straty oszacowano wstępnie na 25 tys. zł.

Właścicielce domu przy ul. Cisowej nic się nie stało. W chwili przybycia straży pożarnej była przed budynkiem. W akcji uczestniczyło łącznie pięć zastępów OSP z Nowego, Małego Komorska i Warlubia oraz z komendy powiatowej w Świeciu.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA