Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Pożegnanie uczniów ósmych klas Szkoły Podstawowej nr 2. Najlepsi dostali nagrody [zdjęcia]

Andrzej Pudrzyński
23 czerwca, 21:40
W czwartkowe popołudnie pożegnano uczniów klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowem. Uroczystość zorganizowano w sali widowiskowej Centrum Kultury Zamek.
Podczas uroczystości nagrodzono uczniów za wyniki w nauce i sporcie
Fot. Jan Plit

Szkołę Podstawową nr 2 w Nowem ukończyło 106 uczniów. Spośród nich 30 dostało świadectwa z paskiem. Tytuł "Najlepszego Ucznia Kończącego Szkołę" otrzymał Paweł Kitowski.

Nagrodę burmistrza Nowego za najlepsze wyniki w nauce w ostatnich latach otrzymali: Marta Orłowska, Wiktoria Ubych i Paweł Kitowski.

Nagrodę za uzyskanie tytułu laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki dostał Paweł Kitowski. Sportowcami roku zostali Julia Leśniak i Jan Karwasz. Wielu uczniów wyróżniono.

Podczas czwartkowej uroczystości w Centrum Kultury Zamek pożegnano też trzy nauczycielki, które przeszły na emeryturę.

Nagrody i wyróżnienia wręczali uczniom m.in. Zbigniew Lorkowski, zastępca burmistrza Nowego, Urszula Kempińska-Czerwińska, dyrektor Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych i Mirela Jankiewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl