Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Sala gimnastyczna przejdzie gruntowny remont. Gmina wyłoniła wykonawcę

Andrzej Bartniak
29 września, 19:48
Wiadomo już, jaka firma i za ile przeprowadzi remont sali gimnastycznej w nowskiej "dwójce".
W przyszłym roku szkolnym uczniowie SP nr 2 będą już mieli odnowioną salę gimnastyczną
Fot. Jan Plit

Jak już informowaliśmy, sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Myśliwskiej w Nowem przejdzie niebawem generalny remont.

Obejmie on malowanie ścian i sufitu oraz wymianę parkietu i okien na uchylne.  Oprócz tego wymiany doczeka się też całe wyposażenie, od drabinek do ćwiczeń po kosze do gry. Odnowione zostanie również zaplecze socjalne.

Pierwszy przetarg z sierpnia trzeba było unieważnić, bo jedyna firma, jaka się zgłosiła, chciała o ponad 430 tys. zł więcej, niż 1 mln 470 tys. zł, jakie gmina miała zarezerwowane na tę inwestycję.

Do drugiego przetargu przystąpiły cztery przedsiębiorstwa.

- Najniższą stawkę, nieco ponad 1 mln 460 tys. zł, zaoferowała firma Lucrum z Grudziądza. Niedługo podpiszemy umowę – zapowiada Czesław Woliński, burmistrz Nowego.

Pozostałe oferty wahały się od 1,6 do 1,9 mln zł. W ogłoszeniu o przetargu zaznaczono, że prace mają zakończyć się przed 31 lipca przyszłego roku.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl