Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Miłosz, Paweł, Tatiana

Uwaga, panie! W mieście kradną torebki „na wyrwę”

Andrzej Pudrzyński
31 października, 17:51
W pobliżu Polomarketu w Nowem doszło do zuchwałej kradzieży.
Fot. 123RF/zdjęcie ilustracyjne

W ubiegły czwartek około godz. 18.45 do 71-letniej kobiety podbiegł mężczyzna. Miał maseczkę na twarzy. Wyrwał jej torebkę i uciekł.

- To klasyczna tzw. kradzież na wyrwę. W tum przypadku łupem sprawcy padły portfel i telefon o łącznej wartości 1,5 tys. zł. W torebce były także dokumenty i Biblia – wyjaśnia asp. szt. Agnieszka Żokowska z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Poszkodowana nie rozpoznała zamaskowanego napastnika. W Polomarkecie jest jednak zamontowany monitoring, więc być może na podstawie zapisu z kamer uda się ustalić sprawcę. Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nowem.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA