Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jan, Ksawery, Luiza
REKLAMA

Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki w gminie Nowe i pomóż potrzebującym

Andrzej Pudrzyński
7 października 2022, 19:03
Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt Stowarzyszenia Wiosna, który pomaga osobom potrzebującym, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej w wyniku choroby czy wypadku. Sztab w Nowem szuka wolontariuszy. Zostało już niewiele czasu.
Wolontariusze poprzednich edycji Szlachetnej Paczki w gminie Nowe
Fot. nadesłane

- Czekamy na osoby, które mają co najmniej 16 lat i nie jest im obojętny los innych ludzi - mówi Kacper Wojtyła, lider Szlachetnej Paczki w Nowem.

Wolontariusze zostaną wdrożeni do zadań w trakcie warsztatów. Podczas pracy z rodzinami będą zajmowali się dokumentowaniem każdej trudnej sytuacji, w jakiej się znalazły. Wezmą też udział w tzw. weekendzie cudów, podczas którego dary trafiają do wybranych osób.

Aby zostać wolonatriuszem Szlachetnej Paczki, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na www.superw.pl. Zgłoszenia trwają do 17 października.

Dodatkowe informacje można znaleźć na profilu Szlachetna Paczka Gmina Nowe, bądź uzyskać pod adresem e-mail: szp [dot] gminanoweatgmail [dot] com.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl