Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Bokserzy ważyli się przed walką. W piątek staną na ringu w świeckiej hali [zdjęcia]

Tomasz Keller
26 października 2017, 21:47
Dzień przed meczem bokserskim Polska - Węgry w sali konferencyjnej Hali Widowiskowo-Sportowej odbyło się uroczyste ważenie zawodników.
Każdy z zawodników zmieścił się w swoim limicie
Fot. Piotr Adamczak

Ceremonię poprowadził spiker meczu Janusz Stabno. W oficjalnej wadze wzięli również udział Krzysztof Kułakowski, zastępca Burmistrza Świecia oraz Leszek Piotrowski, prezes PZB i Maciej Demel wiceprezes PZB.

Psychologiczne show

Po krótkich przemówieniach i powitaniu obu ekip, zawodnicy po kolei stawali na wadze, zgodnie z wyznaczonymi na mecz pojedynkami. Wszystko miało bardzo uroczysty charakter i w niczym nie odbiegało show, jakie mamy okazję oglądać przed walkami zawodowymi. Bokserzy pozowali do zdjęć, stając również naprzeciw sobie i robiąc przy tym nad wyraz groźne miny, po czym oczywiście następował sportowy uścisk dłoni. Można więc powiedzieć, że w sferze mentalnej mecz już się rozpoczął.

Polski faworytem Polski

Warto nadmienić, że wszyscy zawodnicy zmieścili się swoich limitach. Węgrzy w wadze 81 kg nie przywieźli przeciwnika dla Arkadiusza Szwedowicza, w związku z tym, ten pojedynek zakończy się najprawdopodobniej walkowerem. W kadrze Polski podczas ważenia największe show zrobił Mateusz Polski, nasz najbardziej utytułowany zawodnik, aktualny mistrz Polski oraz zdobywca brązowych medali na Igrzyskach Europejskich w Baku (2015) oraz na tegorocznych mistrzostwach Europy w Charkowie. Z kolei w zespole Węgier na uwagę zwraca nazwisko Nandora Csoki, brązowego medalisty mistrzostw Europy w Samokovie w 2015 roku.


Mecz bokserski Polska – Węgry, piątek 27 października, godz. 18.15, Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu. Bilety w sekretariacie hali, w Parku Wodnym i na www.kupbilecik.pl.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz