Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

Cztery mecze bez zwycięstwa Wdy. Świecianie przegrali z KKS

Jakub Keller
8 października, 12:39
Trwa zła seria Wdy Świecie. Świecianie ulegli KKS 1925 Kalisz 0:2 (0:2). To czwarty mecz z rzędu bez zwycięstwa w wykonaniu zawodników Wdy. Na domiar złego kontuzji nabawił się Jakub Witucki.
Po strzale z rzutu karnego Bartosza Czerwińskiego piłka trafiła w poprzeczkę kaliskiego zespołu
Fot. Jakub Keller

Źle dla piłkarzy Wdy rozpoczął się mecz z KKS 1925 Kalisz. Podopieczni Marka Końki już w 7. minucie stracili pierwszą bramkę. Dośrodkowanie z rzutu rożnego strzałem z półobrotu wykończył Łukasz Żegleń.

Niecałe dziesięć minut później w pole karne Wdy przedarł się Robert Tunkiewicz. Zawodnik z Kalisza ośmieszył czterech defensorów świeckiego zespołu i sprytnym strzałem przeniósł piłkę nad interweniującym Danielem Semrauem, wyprowadzając swój zespół na dwubramkowe prowadzenie.

Po drugim golu

czarne chmury przeszły nad Świeciem. Dosłownie i w przenośni. Wskutek obfitych opadów murawa stadionu Wdy przyjęła sporo wody, co utrudniło piłkarzom sprawną grę. Kontuzji z tego powodu nabawił się w 33. minucie Jakub Witucki, którego zastąpić musiał Dawid Frelek.

Goście próbowali strzałów z dystansu licząc, że mokra piłka utrudni interwencję Danielowi Semrauowi. Bramkarz Wdy nie popełniłjednak błędu i dwukrotnie po strzałach Chojnackiego i Tunkiewicza ratował swój zespół przed utratą bramki.

Gospodarze tuż przed przerwą

mieli szansę na zmniejszenie strat. W 43 minucie w pole karne dośrodkowywał Piotr Siekirka, a piłkę ręką dotknął Michał Grzesiek. Arbiter wskazał po tym zagraniu na jedenasty metr. Rzutu karnego nie zdołał wykorzystać jednak Bartosz Czerwiński. Zawodnik Wdy celował w okienko, lecz piłka obiła się o poprzeczkę bramki gości i wypadła poza pole gry. Do przerwy zatem świecianie przegrywali różnicą dwóch goli.

W drugiej połowie, świetną okazję do zdobycia bramki miał w 60. minucie Dawid Frelek, który po rzucie rożnym z kilku metrów uderzył nad bramką gości. Cztery minuty później z lewej strony boiska obrońcę wymanewrował Siekirka i wyłożył piłkę w pole karne, lecz ani Binerowski, ani Retlewski nie zdołali umieścić jej w bramce.

W 77. minucie

ponownie w roli podającego znalazł się Piotr Siekirka, który wrzucił miękką piłkę z głębi pola do wbiegającego w pole karne Czerwińskiego. Temu zabrakło jednak kilku kilkunastu centymetrów, by przejąć futbolówkę i znaleźć się w sytuacji sam na sam z Oskarem Pogorzelcem. Wda jednak nie odpuszczała, atakując coraz śmielej lewą stroną boiska. Aktywnie do akcji ofensywnych włączał się Mielcarek. Ataki świeckiego zespołu nie przyniosły jednak wymiernego skutku.

Wda Świecie – KKS 1925 Kalisz 0:2 (0:2)

Bramki: Żegleń (7), Tunkiewicz (18).

Wda: Semrau - Maliszewski, Kocieniewski, Zhordania, Szczukowski (60. Mielcarek) – Czerwiński, Witucki (35. Frelek), Wenerski, Siekirka, Binerowski – Retlewski.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz