Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Zofia, Felicja
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  15°C / 7°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  14°C / 10°C
REKLAMA

Dominik Rubaj rywalizował z mistrzami Polski

Jakub Keller
31 sierpnia, 22:25
Mało odpoczynku podczas tegorocznych wakacji ma Dominik Rubaj. Młody warcabista ze Świecia całkiem niedawno grał w barwach reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy na Białorusi. Z kolei pod koniec sierpnia brał udział w Mistrzostwach Polski w grze aktywnej i Mistrzostwach Polski w grze błyskawicznej w warcabach 100-polowych.
Dominik Rubaj podczas pojedynku z Katarzyną Stańczuk, mistrzynią Polski w grze aktywnej
Fot. Nadesłane

Obie imprezy odbyły się w Lututowie (woj łódzkie). W rywalizacji z najlepszymi zawodnikami w kraju zawodnik SIN Razem Świecie zdobył 12 pkt w grze aktywnej (na 14 możliwych) i 12 pkt w grze błyskawicznej.

Dominik był najmłodszym graczem obu imprez. Młody świecianin do warcabowej planszy usiadł m.in. z mistrzynią Polski kobiet Arletą Flisikowską i mistrzynią Polski w grze aktywnej Katarzyną Stańczuk.

Zdobycz punktowa pozwoliła mu zająć 26 miejsce w tempie Rapid i 33 miejsce w Blitza wśród najlepszych warcabistów w naszym kraju.

sportatextraswiecie [dot] pl

Czytaj także

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz