Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Dominika, Joanna, Pankracy
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Dzisiaj:
  23°C / 14°C
 • lekkie zachmurzenie
  Jutro:
  19°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  17°C / 11°C

Faworyci dostaną pieniądze na imprezy

sport
16 kwietnia, 08:34
Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu opublikował końcową klasyfikację programu Żyj Sportem. Spośród czwórki zwycięzców, próżno szukać debiutantów, którym sporo zabrakło, aby załapać się na dofinansowanie.
Po raz kolejny w gronie imprez, które dostaną dofinansowanie znalazło się Battle of the Castle
Fot. Andrzej Bartniak

Łącznie na wszystkie inicjatywy oddano 1795 potwierdzonych głosów, przy czym jedna osoba z jednego numeru telefonu mogła zagłosować tylko na jeden projekt. Różnica między czwartym, a piątym miejscem, a więc tym, kto otrzyma dofinansowanie wyniosła 128 głosów, a więc dość sporo.

Zwyciężył projekt zgłoszony przez Małgorzatę Pazdro "Idź w kijach, ćwicz na bandach, skacz na Kangoo butach", który otrzymał równe 400 głosów. Z pewnością nie bez znaczenia było w tym przypadku wsparcie Ady Krzemińskiej, która również zachęcała do głosowania na tę inicjatywę.

Sama po raz kolejny przeforsowała swój projekt półkolonii na wesoło, który zyskał 354 głosy i zajął trzecie miejsce. Wśród zwycięzców po raz kolejny znalazł się również Marcin Wojtasiński z czwartą edycją zawodów w formie cross "Battle of the Castle". Listę zwycięzców uzupełniła Joanna Piotrowska Herman (projekt "Jeździeckie oskary”, która próbowała szczęścia również rok temu, ale wtedy jej się nie powiodło.  

Na tym tle dość słabo wypadli debiutanci. Najbliżej czołowej czwórki był Paweł Grześk, który z projektem "Kardio Fit Boks" zajął piąte miejsce. Na końcu stawki uplasował się Maciej Grocki, którego pomysł na zorganizowanie w Decznie turnieju piłki plażowej poparło 48 osób.

Cztery najlepsze projekty zostaną wsparte kwotą 5 tys. zł. Ostateczna klasyfikacja:

1. Idź na kijach, ćwicz na bandach, skacz na Kangoo butach – Małgorzata Pazdro – 400 głosów
2. Jeździeckie Oskary – Joanna Piotrowska Herman – 375 głosów
3. Półkolonie na wesoło – Adrianna Krzemińska – 354 głosy
4. Battle of the Castle vol. IV – zawody w formie cross – Marcin Wojtasiński – 283 głosy

………………………………………………………………………………

5. Kardio Fit Boks – Paweł Grześk – 155 głosów
6. Bieg/Marsz „Po zdrowie” – Angelika Śląska – 111 głosów
7. Szachy - rozwój i aktywny wypoczynek – Andrzej Leśniak – 79 głosów
8. Świeckie Mistrzostwa Europy w Beach Soccerze – Maciej Grocki – 48 głosów.

sportatextraswiecie [dot] pl