Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jakub, Stefan, Zdzisław

Futsal Świecie rozgromił lidera z Wrześni

red
23 listopada, 16:47
Świecie ma pierwsze, historyczne zwycięstwo w II lidze futsalu. Futsalowcy spod znaku pantery, pokonali na wyjeździe bardzo wysoko dotychczasowego lidera tabeli, udowadniając, że porażka w Starogardzie Gdańskim była tylko wypadkiem przy pracy.
Tak świecianie cieszyli się po wygranym meczu
Fot. nadesłane

Mecz od samego początku doskonale ułożył się dla świecian, bo już w 40 sekundzie wynik otworzył Wojciech Ernest. Gospodarze wyrównali trzy minuty później po golu z rzutu wolnego. Świecianie rozegrali jednak kapitalnie końcówkę pierwszej połowy, co przesądziło o losach całego meczu.

Futsal Świecie zdobył w tym okresie cztery gole w niecałe cztery minuty. Do siatki trafiali Adam Kolmajer po podaniu Mateusza Komura, Wojciech Ernest (asysta Maciej Góra) oraz Tomasz Wiśniewski.

Tuż przed przerwą prowadzenie na 5:1 podwyższył Adam Kolmajer. "Kolmi" zagrał kapitalne zawody i już w pierwszej minucie drugiej połowy po jego uderzeniu skuteczną dobitką popisał się Dawid Bocian.

Wynik na 7:1 dla Futsal Świecie ustalił Szymon Kocieniewski. W niedzielę 28 listopada o godz. 18.00 Futsal Świecie zadebiutuje we własnej hali. Rywalem świecian będzie ekipa KKF Konin.

KP Wooden Villa Września – Futsal Świecie 1:7 (1:5)
Bramki:

KP Wooden Villa Września: Plichta 4’
Futsal Świecie: Ernest 1’, 17’, Kolmajer 16’, 19’, Bocian 21’ Kocieniewski 33’
Skład Futsal Świecie: Semrau – Wiśniewski, Kiełpiński, Góra, Ernest oraz Olkiewicz, Kocieniewski, Komur, Kolmajer, Bocian.

sportatextraswiecie [dot] pl