Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Anita, Eliza, Jacek
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  32°C / 19°C
 • zachmurzenie duże
  Jutro:
  32°C / 20°C
 • zachmurzenie duże
  Pojutrze:
  34°C / 23°C
REKLAMA

Joker na czwartym miejscu w turnieju PreZero Grand Prix PLS

sport
3 sierpnia, 22:45
Z bardzo dobrej strony pokazały się siatkarki Jokera Świecie, które w swym pierwszym starcie na turnieju plażowym, organizowanym przez Polską Ligę Siatkówki zajęły czwarte miejsce na dwanaście zespołów i do samego końca rywalizacji biły się o medale.
Zawodniczki Jokera Świecie
Fot. nadesłane

Dla Jokera był to debiut w tego typu zawodach, bo klub rok temu, gdy pojawiła się taka inicjatywa się do nich nie zgłosił. Mecze rozgrywano systemem brazylijskim do dwóch porażek. Drużyny liczyły po cztery zawodniczki i każda z nich mogła atakować. Mogliśmy więc między innymi zobaczyć libero, Agatę Nowak w polu zagrywki. Wszystkie mecze transmitował na żywo Polsat Sport.

Joker znakomicie rozpoczął zmagania, bo już pierwszego dnia zawodów odniósł dwa zwycięstwa z Uni Opole 2:1 (23:25, 25:21, 15:12) oraz z triumfatorem z ubiegłego roku – Pałacem Bydgoszcz 2:0 (31:29, 25:12).

Dzięki takim wynikom świecianki od razu zapewniły sobie grę w tzw. drabince zwycięzców i mogły sobie w piątek odpocząć, przeznaczając czas podczas pobytu w Gdańsku na integrację. W pierwszym sobotnim meczu świecianki zmierzyły się z BKS Bostik Bielsko-Biała i po wyrównanym meczu przegrały 1:2 (25:18, 20:25, 8:15). Musiały więc tego samego dnia stoczyć kolejny pojedynek, który miał zadecydować, czy zagrają w półfinale, czy odpadną z rozgrywek. Nasz zespół pokonał w nim Grota Budowlanych Łódź 2:0 (25:20, 25:19) i zapewnił sobie awans do półfinału.

W meczu 1/2 finału świecianki trafiły na dobrze dysponowany na plaży Impel #VolleyWrocław. Po szczególnie zaciętym pierwszym secie, w którym nasz zespół w samej końcówce prowadził kilkoma punktami, niestety ostatecznie przegrał całe spotkanie 0:2 (23:25, 18:25). W meczu o trzecie miejsce „Jokerki” ponownie zmierzyły się z BKS Bostik Bielsko-Biała i niestety kolejny raz uległy bielszczankom, tym razem 0:2 (19:25, 23:25). Tym samym Joker Świecie zajął bardzo dobre czwarte miejsce na dwanaście zespołów.

Warto też dodać, że podczas ostatniego dnia zawody z trybun oglądały już zagraniczne zawodniczki Jokera, a także turecki trener Bulent Karslioglu, który rozpoczął już pierwsze treningi z zespołem w świeckiej hali, natomiast podczas zawodów w Gdańsku zespół prowadził Mikołaj Mariaskin.

sportatextraswiecie [dot] pl