Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Adrian, Natalia, Jerzy
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  29°C / 18°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Jutro:
  27°C / 18°C
 • lekkie zachmurzenie
  Pojutrze:
  27°C / 16°C

Karatecy przywieźli cztery medale z Mistrzostw Polski

sport
15 czerwca, 13:42
Kolejny bardzo dobry występ zaliczyli reprezentanci Szkoły Kyokushin Karate w Świeciu. Podczas Mistrzostw Polski PFKK w Wieruszowie wywalczyli dwa złote i dwa srebrne medale.
Zawodnicy i trener Jakub Kunkel
Fot. nadesłane

W zawodach wzięło udział 120 zawodników z 23 klubów. Mistrzostwa odbywały się w dwóch konkurencjach: kata i kumite knock-down kyokushin karate. Konkurencja kata odbyła się z podziałem na kategorie wiekowe, w których wzięło udział 53 zawodników, natomiast w konkurencji kumite również z podziałem na kategorii wiekowe rywalizowały 102 osoby.

Szkołę Kyokushin Karate ze Świecia reprezentowało czworo karateków. Wszyscy powrócili do Świecia z medalami.

Złoty medal Mistrzostw Polski wywalczyli Julia Jurczykowska w kategorii kata dziewcząt U12 i Roxana Szyndler w kategorii kumite U12 dziewcząt minus 40 kg. Ze srebrnymi medalami wrócili natomiast Olgierd Olesiński w kumite chłopców U12 minus 43 kg oraz Karolina Stożek w kategorii kumite U16 dziewcząt plus 55 kg.

Opiekunami zawodników byli sensei Jakub Kunkel oraz Mariusz Jurczykowski.

Julia Jurczykowska na podium (pierwsze miejsce)

sportatextraswiecie [dot] pl