Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

Klaudia Zalewska z brązem w Pucharze Polski

tk
24 października, 23:30
Zapaśniczka Wisły Świecie wygrała jedną walkę, dwie przegrała, ale wystarczyło to do osiągnięcia podium w wadze 40 kg.
Klaudia Zalewska z trenerem Grzegorzem Sikorskim
Fot. Nadesłane

Zawody Pucharu Polski kobiet w zapasach zorganizowano w Siedlcach. Podopieczna Grzegorza Sikorskiego rozpoczęła turniej od porażki z Natalią Koperską ze Slavii Ruda Śląska poprzez położenie na łopatki w drugiej rundzie.

W drugim pojedynku to świecianka była górą i położyła na plecy rywalkę – Jagodę Kuleszę z ULK Stróża już w pierwszej rundzie. Trzecią walkę Klaudia Zalewska przegrała poprzez położenie na plecy z Joanną Nowak z Husarii Fight Team Kozielice.

Jedno zwycięstwo i dwie porażki wystarczyły naszej reprezentantce do zdobycia brązowego medali Pucharu Polski w kategorii wagowej 40 kg. Serdecznie gratulujemy.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz