Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Najpierw puchar, później liga. Panie także zaczynają sezon

Jakub Keller
18 sierpnia 2017, 06:58
Jutro w Przechowie czeka nas wyjątkowe widowisko. Piłkarki Wdy /Strażaka Przechowo zagrają u siebie derbowe spotkanie ze Startem Pruszcz w ramach kobiecego Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Tydzień później świecianki rozegrają pierwszy mecz w trzeciej lidze kobiet. Zmierzą się w nim ponownie ze Startem, tyle że w Pruszczu.
Piłkarki z Przechowa rozegrały latem tylko jeden mecz kontrolny. Uległy w nim drużynie GLKS Osielsko 0:1
Fot. Archiwum

Latem w klubie doszło do kilku wzmocnień i co ciekawe, żadna z zawodniczek nie zdecydowała się na opuszczenie klubu. Działacze natomiast przytomnie zachowali się w letnim okienku transferowym kontraktując cztery zawodniczki z rozwiązanego KP Wisła Grudziądz.

Podczas okresu przygotowawczego zespół pracował głównie nad poprawą płynnego rozgrywania gry w środku pola. Jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań, sztab zapowiadał, że to właśnie nad tym elementem piłkarki pracować będą najciężej.

Jakie cele na nadchodzący sezon mają trenerzy drużyny kobiet Wdy/Strażaka Przechowo?

- Chcemy zaprezentować naszym kibicom jak najlepszą grę. Nie zamierzamy kalkulować ani celować w żadne z miejsc w tabeli. Tym bardziej, że w tym roku liga wydaje się być trudniejsza, bo nie ma już dwóch najsłabszych zespołów z poprzedniego sezonu, czyli Wisły i Vikinga – przyznaje Mateusz Rezmer, drugi trener piłkarek z Przechowa.

Początek jutrzejszego, derbowego spotkania w Przechowie w ramach rundy wstępnej kobiecego Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim zaplanowano na godz. 16.00.

Skład kobiecej drużyny Wdy/Strażaka Przechowo na sezon 2017/18

Bramkarki: Marcelina Mikołajczyk, Klaudia Siuda.

Obrończynie: Basia Siuda, Daria Zawiszewska, Marta Czubkowska, Emila Ściwiarska, Sandra Świerczyńska, Jagoda Kurzyńska, Daria Lica.

Pomocniczki: Natalia Głowinkowska, Marta Araśniewicz, Julia Wieprzowska, Aleksandra Kałdowska, Katarzyna Szeliga, Klaudia Cywińska.

Napastniczki: Martyna Kwaśniewska, Maxima Graczykowska, Katarzyna Wiśniewska, Oliwia Rogalska, Natalia Dembińska.

Przybyły: Jagoda Kurzyńska, Daria Lica, Katarzyna Szeliga, Katarzyna Wiśniewska (Wisła Grudziądz).

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz