Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Rekordowa liczba uczestników zawodów pływackich w Świeciu [zdjęcia]

bart
16 maja 2023, 12:19
Ponad 450 zawodników wzięło udział w VI Zawodach Pływackich o puchar burmistrza Świecia. To absolutny rekord w historii imprezy.
Zawody organizowane w Świeciu cieszą się coraz większym powodzeniem
Fot. Marcin Saldat

Wydarzenie, odbywające się w Parku Wodnym w Świeciu, jak co roku było podzielone na dwa bloki. W pierwszym rywalizowali zawodnicy z roczników 2012-2015, w drugiej z rocznika poniżej 2011. Pływacy startowali w konkurencjach indywidualnych oraz sztafetowych. Tradycyjnie, najwięcej emocji przyniosła rywalizacja "skinks", w której najlepsi pływacy z eliminacji na 50 metrów walczyli o nagrodę finansową.

W klasyfikacji medalowej, pierwsze miejsce przypadło  MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz. Na drugim miejscu uplasował się toruński MKS "Champions", a na trzecim "Ósemka" - również z Torunia. Stowarzyszenie Klub Pływacki Olimpia Świecie z 22 medalami zajęło siódme miejsce.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl