Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  31°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • pochmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 18°C
REKLAMA

Świeccy karatecy przywieźli osiem medali

red
26 maja, 12:33
Z dobrej strony zaprezentował się Świecki Klub Karate Kyokushin podczas II Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Chełmnie. Zawodnicy ze Świecia trzykrotne stawali na najwyższym stopniu podium, a drużynowo zajęli piąte miejsce.
Karatecy ze Świecia podczas mistrzostw w Chełmnie
Fot. nadesłane
REKLAMA
REKLAMA

Organizatorem zawodów był Chełmiński Klub Kyokushin Karate przy współorganizacji Kujawsko-Pomorskiego Okręgowego Związku Karate.

W zawodach wzięło udział 138 zawodników z dziesięciu klubów. Mistrzostwa odbywały się w konkurencji kumite knock-down z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe na trzech polach tatami. Jednym z sędziów był sensei Jakub Kunkel, a opiekunem drużyny był senpai Adam Poćwiardowski.

REKLAMA
REKLAMA

Klub ze Świecia reprezentowało 14 osób. Świecianie wrócili z Chełmna z ośmioma medalami.

Mistrzami województwa zostali: Aleksandra Gorczyca (I miejsce w kategorii kumite U10 dziewcząt -37 kg), Roxana Szyndler (I miejsce w kategorii kumite U14 dziewcząt -45 kg) oraz Karolina Stożek (I miejsce w kategorii kumite U18 dziewcząt +55 kg).

REKLAMA
REKLAMA

Srebrne medale zdobyli: Lilla Mazurek (II miejsce w kategorii kumite U12 dziewcząt – 40 kg), Olgierd Olesiński (II miejsce w kategorii kumite U12 chłopców – 47 kg) oraz Wojciech Rusin (II miejsce w kategorii kumite U14 chłopców – 65 kg).

Brązowe krążki wywalczyły: Julia Pietras (III miejsce w kategorii kumite U12 dziewcząt – 40 kg) oraz Julia Jurczykowska (III miejsce w kategorii kumite U14 dziewcząt +55 kg).

sportatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA