Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jan, Ksawery, Luiza
REKLAMA

Szykuje się super mecz. Legia Warszawa przyjeżdża do Świecia

red
29 sierpnia 2022, 20:04
Futsal Świecie nie mógł sobie wyobrazić bardziej spektakularnego rozpoczęcia sezonu. Na nowym parkiecie z nowym trenerem, futsalowcy ze Świecia zaprezentują się w najbliższą sobotę kibicom w towarzyskiej konfrontacji z Legią Warszawa. Przed samym meczem odbędzie się prezentacja drużyny na sezon 2022/23.
Fot. 123RF
REKLAMA
REKLAMA

Marki warszawskiej Legii żadnemu kibicowi piłki nożnej nie trzeba przedstawiać.

W poprzednim sezonie Legioniści zakończyli rozgrywki Statscore Futsal Ekstraklasy na 11. miejscu, notując 10 zwycięstw, 5 remisów i 15 porażek.

Dla zawodników ze Świecia konfrontacja z Legią będzie czwartym sparingiem w okresie przygotowawczym.

REKLAMA
REKLAMA

We wcześniejszych meczach Futsal Świecie przegrał na wyjeździe 2:5 z drużyną We-Met Kamienica Królewska oraz dwukrotnie LSSS Team Lębork (spadkowicza z Ekstraklasy) 4:3 w Lęborku oraz 4:2 w hali w Jeżewie.  

Legia Warszawa z kolei rozpoczęła już rozgrywki w Futsal Ekstraklasie. W meczu pierwszej kolejki Legioniści przegrali na wyjeździe z BSF ABJ Powiat Bochnia 4:6. Bramki dla Legii zdobywali w tym meczu: Andre Luiz De Lima Silva, Michał Madej i dwukrotnie Mariusz Milewski, grający trener warszawian.

REKLAMA
REKLAMA

To zresztą łączy oba kluby, ponieważ zarówno Legia, jak i Futsal Świecie będę w tym sezonie występować na parkietach z grającymi trenerami. W drużynie ze Świecia funkcję tę będzie pełnił oczywiście Marcin Mikołajewicz.

Mecz towarzyski Futsal Świecie-Legia Warszawa, sobota, 3 września, godz. 15.00, Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu. Wstęp bezpłatny.

sportatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA