Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Franciszek, Malwina, Władysław
REKLAMA

Uroda i talent. Aleksandra Piotrowska i Natalia Jasińska z gminy Świecie medalistkami Mistrzostw Polski

red
9 lipca 2022, 18:56
Świetnie wypadły nasze młode zawodniczki, Natalia Jasińska i Aleksandra Piotrowska, na odbywających się w Radomiu Mistrzostwach Polski do lat 20 w lekkiej atletyce.
Natalia Jasińska (po lewej) i Aleksandra Piotrowska
Fot. PZLA

W piątek rzut oszczepem na 46,30 m przyniósł złoty medal Natalii Jasińskiej ze Świecia (dwa pierwsze wyniki w konkurencji: 42,05 m i 43,08 m).

Natalia Jasińska zdystansowała dwie pozostałe medalistki, które miały problem, aby przekroczyć 40 m. Raz udało się to tylko Michalinie Tyczyńskiej z Olimpu Duszniki - 43,25 m, co w efekcie przyniosło jej srebrny medal.

Brąz zdobyła Aleksandra Szczyrba z Płomienia Sosnowiec (38,94 m).

To życiowy sukces Natalii Jasińskiej, wychowanki Duo-Set Świecie, a obecnie zawodniczki AZS AWFiS Gdańsk.

Jak już informowaliśmy (patrz poniżej) Aleksandra Piotrowska z Dworzyska, zawodniczka Wdy Świecie, wywalczyła srebrny medal w biegu na 100 m.

W sobotę dołożyła do kolekcji brąz w biegu na 200 m. Aleksandra Piotrowska przybiegła na metę osiągając czas 24,41 s. Pierwsza była Magdalena Niemczyk (UKS Tiki-Taka Kolbuszowa) - 23,68 s, a druga Julia Dziamska (Juvenia Puszczykowo) – 24,18 s.

sportatextraswiecie [dot] pl