Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Milena, Robert, Rafał

Wda Świecie w nowym roku wymieniła trenera

sport
7 stycznia, 20:28
Mariusz Gralak został nowym szkoleniowcem pierwszego zespołu świeckiej Wdy. Zastąpił na tym stanowisku Dariusza Jackiewicza, który prowadził drużynę przez ostatnie półtora roku.
Mariusz Gralak (po lewej) w towarzystwie Mirosława Gończa, członka zarządu Wdy Świecie.
Fot. archiwum klubu

Wda Świecie jest już dziesiątym klubem w kujawsko-pomorskiej IV lidze piłkarskiej, który zdecydował się na zmianę trenera w trakcie trwania sezonu 2020/21.

Nie tak dawno pisaliśmy o roszadach na ławce trenerskiej w Pruszczu, gdzie Marcina Wanata zastąpił Damian Ejankowski. Zarząd Wdy postawił natomiast na Mariusza Gralaka, doskonale znanego w naszym województwie i powiecie świeckim.

Popularny „Mario” prowadził już w naszym regionie takie kluby, jak: Strażak/Casino Górna Grupa (A klasa), Start Warlubie (droga z B klasy do IV ligi) i Wisła Nowe (z A klasy do IV ligi). Gralak był również trenerem Olimpii Grudziądz (IV liga) i Stali Grudziądz (A klasa).

Mariusz Gralak zastąpi Dariusza Jackiewicza, który awansował z Wdą w sezonie 2019/20 do IV ligi, po tym, gdy z uwagi na pandemię sezon został przedwcześnie zakończony. W tym sezonie w szesnastu meczach IV ligi, Wda zdobyła 21 punktów, co daje jej jak do tej pory dwunaste miejsce.

Dodajmy, że nie we wszystkich meczach dane było Jackiewiczowi prowadzić zespół bezpośrednio z ławki trenerskiej. W pierwszych trzech meczach sezonu musiał odpokutować karę zawieszenia za niesportowe zachowanie podczas meczu Pucharu Polski z Unią Gniewkowo.

sportatextraswiecie [dot] pl