Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

Weekend pod znakiem remisów. Przegrana Wisły i Toru

Jakub Keller
6 listopada, 19:19
Cztery mecze z udziałem drużyn z powiatu świeckiego zakończyły się podziałem punktów. Oprócz remisu Wdy z Energetykiem, jeden punkt do swojego dorobku dopisali też gracze Startu Warlubie, Startu Pruszcz i Pomorzanina Serock. Wisła Nowe, mimo dobrego początku przegrała swój mecz z Orlętami. Szóstą porażkę z rzędu odniósł Tor Laskowice.
Fot. 123RF

IV liga

Tylko punkt wywalczyli w weekend czwartoligowcy z powiatu świeckiego. Niewiele jednak do pełni szczęścia zabrakło graczom Startu Warlubie, którzy do 85. minuty prowadzili 1:0 po trafieniu Patryka Jarantowicza. Gola na 1:1 zdobył jednak Kacper Kumor i odebrał warlubianom nadzieję na zwycięstwo.

Jeszcze mniej szczęścia miała w sobotę Wisła Nowe, która przegrała z Orlętami Aleksandrów Kujawski 1:3. Mecz ten rewelacyjnie zaczął się jednak dla podopiecznych Mariusza Gralaka, bowiem w 16. minucie piłkę do własnej bramki wpakował Serhi Bihus, gracz Orląt. W 23. minucie wyrównał jednak Adam Młodzieniak. 10 minut po zmianie stron prowadzenie Orlętom dał Remigiusz Wojnowski, a wynik spotkania w 77. minucie ustalił Dominik Smołko.

V liga

Wskutek weekendowych remisów, w „okręgówce" nadal pozostaje ścisk. Drugi w tabeli Start Pruszcz, który zremisował 3:3 w hicie kolejki z Mustangiem Ostaszewo, dzielą od dziewiątego Gromu Więcbork zaledwie trzy punkty.

Szósty remis w tym sezonie zanotowali także piłkarze Pomorzanina Sercok, którzy tym samym stali się najczęściej remisującą jak dotąd drużyną V-ligi. Gola dla serocczan w starciu z Promieniem Kowalewo Pomorskie zdobył w 72. minucie Bartłomiej Świątek.

Coraz gorzej wiedzie się natomiast graczom Toru. Laskowiczanie polegli 2:5 w starciu z Drwęcą Golub Dobrzyń, która opuściła po tym meczu ostatnie miejsce w tabeli. Bramki dla Toru strzelali Przemysław Kozicki i Dawid Warchoł. To szósta porażka Toru z rzędu.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz