Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Wszyscy młodzi karatecy ze Świecia wywalczyli medale

red
22 listopada, 18:42
Świetnie spisała się reprezentacja Szkoły Kyokushin Karate w Świeciu podczas zawodów Washi Cup. Żaden z zawodników świeckiego klubu nie wrócił z tej imprezy bez krążka na szyi.
Reprezentacja Szkoły Kyokushin Karate w Świeciu
Fot. nadesłane

Zawody pod nazwą Washi Cup rozegrano w Czaplinku. Mimo zimowej pogody, ekipa ze Świecia wysłała ośmioosobową kadrę.

Turniej składał się z rywalizacji w kumite, a więc bezpośredniej walce i był podzielony na kategorie wiekowe i wagowe. Jednym z sędziów zawodów był sensei Jakub Kunkel ze Szkoły Kyokushin Karate ze Świecia, natomiast opiekunami grupy byli Adam Poćwiardowski i senpai Karolina Stożek.

Świecianie przywieźli z Czaplinka 8 medali – 3 złote, 4 srebrne i 1 brązowy.

Najlepsi w swoich kategoriach byli: Aleksandra Gorczyca, Konrad Woliński i Jakub Kucharzewski. Srebrne krążki wywalczyli: Remigiusz Woliński, Oskar Zaręba, Hubert Migdalski i Ignacy Rogalski. Z brązowym medalem z Czaplinka wyjechał natomiast Mateusz Łotocki.

sportatextraswiecie [dot] pl