Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Zofia, Felicja
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  15°C / 7°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  14°C / 10°C
REKLAMA

Zapaśnicy przywieźli trzy medale z mistrzostw LZS

Tomasz Keller
15 września, 13:53
Kobiety stanęły na najwyższym stopniu podium, natomiast w kategorii chłopców Wiśle Świecie przypadła druga pozycja.
Złote medalistki mistrzostw LZS, od lewej: Kamila Pyżewska i Klaudia Zalewska z trenerem Grzegorzem Sikorskim
Fot. Nadesłane

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS kobiet rozegrano w Piotrkowie Trybunalskim. Do niecodziennej sytuacji doszło w kategorii 40 kg kadetek. Z racji tego, że w tej wadze zgłoszona została jedynie Klaudia Zalewska z Wisły Świecie, otrzymała złoty medal, nie zdejmując nawet dresów!

Tak komfortowej sytuacji nie miała Kamila Pyżewska, startująca jako młodzieżowiec w wadze 60 kg. Aby zdobyć medal z najcenniejszego kruszcu musiała stoczyć dwie walki.

W pierwszej pokonała Natalię Kundergórską z klubu KS Sobieski z Poznania wynikiem 4:0. W drugiej walce, także bez straty punktów Pyżewska pokonała Sylwię Żebrowską z LMKS Kasnystaw.

Chłopcy rywalizowali natomiast w Krotoszynie, dokąd wybrał się Szymon Wróbel. W pierwszej walce przypadł mu wolny los. W drugiej zmierzył się z Miłoszem Luchnowskim z MLKS Krasnystaw, którego pokonał,  natomiast w trzeciej wygrał z  Jakubem Furlepą z Olimpu Kętrzyn. W decydującej walce o złoto, Wróbel musiał jednak uznać wyższość Piotra Sobolewskiego z Bizona Milicz.


Wisła Świecie informuje, że treningi zapasów odbywają się w grupie starszej w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki od godz. 17.30 oraz naborowej (dzieci do 6 lat) we wtorki i czwartki od godz. 16.00 w sali na Miasteczku.   

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz