Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jan, Ksawery, Luiza
REKLAMA

O portalu

Portal extraswiecie.pl działa od 25 lipca 2017 roku. Poruszamy sprawy zarówno mieszkańców Świecia, jak i powiatu świeckiego. Chcemy być wszędzie tam, gdzie będzie działo się coś ważnego i ciekawego.

Mamy nadzieję, że portal spełni Państwa wymagania i stanie się ważnym ogniwem łączącym różnych ludzi i różne środowiska. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, uwagi i opinie. Zachęcamy gorąco do współpracy!