Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Józef, Roman, Hilary

Biegnij i poznawaj. Weź udział w grze terenowej i wygraj nagrody

red
19 lutego, 22:14
„Obiegówka” to gra terenowa zaplanowana na ostatnią sobotę lutego, podczas której uczestnicy zmierzą się z zagadkami o tematyce sportowej.
Na przebycie trasy każda z drużyn będzie miała 150 minut
Fot. archiwum

Biegając i spacerując po Świeciu dzieci, młodzież i dorośli będą rozwiązywać zadania wyznaczone przez organizatorów. W grze mogą wziąć udział wyłącznie drużyny dwuosobowe. Wszyscy uczestnicy otrzymają gadżety, a na trzy najlepsze pary czekają nagrody rzeczowe: głośniki dla każdego z dwóch uczestników za pierwsze miejsce, słuchawki nauszne za drugie i słuchawki dokanałowe za trzecie.

Przebieg gry:

  • każda z drużyn będzie startowała o innej godzinie
  • uczestnicy otrzymają na starcie: instrukcję gry, mapę, kartę odpowiedzi, brudnopis oraz długopisy niezbędne do wykonania zadań.
  • na przebycie trasy każda z drużyn ma 150 minut
  • zadaniem uczestników gry jest wykonanie wszystkich zadań umieszczonych na trasie
  • całą trasę drużyny muszą pokonać razem, bez rozdzielania się wyłącznie pieszo

Chęć udziału w grze terenowej należy zgłosić do 25 lutego tutaj. Regulamin – pobierz. „Obiegówka” odbędzie się w sobotę 27 lutego w godz. 10.00-13.00. Udział bezpłatny. Organizatorem jest Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu.