Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Sylwia, Juliann, Gerwazy
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 19°C
 • rozproszone chmury
  Jutro:
  29°C / 19°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  29°C / 18°C

Chcecie podziękować jakiemuś policjantowi? Nadarza się do tego doskonała okazja

Andrzej Bartniak
20 maja, 13:32
Rusza konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Kandydatów, za pośrednictwem specjalnego formularza, można zgłaszać do 27 czerwca.
Policji zależy na kształtowaniu pozytywnego wizerunku w społeczeństwie
Fot. Andrzej Bartniak

Organizatorem ogólnopolskiego konkurs „Policjant, który mi pomógł” jest Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji. Jego głównym celem jest promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym.

Istotą przedsięwzięcia jest również wyróżnienie tych funkcjonariuszy, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom krzywdzonym, w tym dotkniętym przemocą w rodzinie.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie policjant.niebieskalinia.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 27 czerwca. Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać na adres poczty elektronicznej e-mail: policjantktorymipomoglatpolicja [dot] gov [dot] pl.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl