Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Dzieci i dorośli opowiadali czym jest dla nich Kociewie [zdjęcia]

bart
9 marca 2023, 11:57
Domu Kultury w Laskowicach był gospodarzem spotkania "Opowiedz o swoim Kociewiu". Pierwszą cześć wydarzenia wypełniło spotkanie autorskie z Krystyną Lewicką-Ritter. W drugiej zaprezentowali się młodzi artyści oraz rozstrzygnięto wyniki konkursu plastycznego.
Pamiątkowe zdjęcie na koniec spotkania
Fot. Centrum Biblioteki i Kultury w Gminie Jeżewo

Zaproszona do Laskowic Krystyna Lewicka-Ritter jest autorką książki "W Kujawsko-Pomorskiem - Z Oskarem Kolbergiem pod rękę". To to zbiór reportaży z podróży po województwie kujawsko-pomorskim, jakie dziennikarka odbyła w ramach stypendium Ministra Dziedzictwa i Kultury Narodowej w czasie pandemii.   

Następnie, po krótkiej przerwie kawowej, zaprezentował się Dziecięcy Zespół Ludowy Chaberki działający przy Centrum Biblioteki i Kultury w Gminie Jeżewo przygotowany przez Magdalenę Ziółkowską oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Laskowicach, o których występ zadbała Beata Manikowska-Klajbor.

W ostatnim punkcie tego wydarzenia rozstrzygnięto konkursu plastyczny "Opowiedz o swoim Kociewiu". Oto jego laureaci:

Klasy I-IV

1. Elmy Miler SP Jeżewo

2. Zuzanna Warczak SP Jeżewo

3. Oliwia Moskal SP Jeżewo

wyróżnienia:  Vanessa Rosół, Malwina Szolginia (obie z SP Laskowice)

Klasy V-VIII

1. Bolesław Żurawski SP Jeżewo

Organizatorami wydarzenia byli: Maciej Rakowicz, wójt Jeżewa, Centrum Biblioteki i Kultury w Gminie Jeżewo, Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Jeżewo.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl