Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Miłosz, Paweł, Tatiana

Kiermasz świąteczny w Świeciu [zdjęcia]

bart
12 grudnia, 18:29
Do godz. 20.00 potrwa niedzielny kiermasz w parku koło Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu. Jeśli ktoś nie ma jeszcze skompletowanej listy prezentów albo szuka oryginalnych ozdób, powinien koniecznie się tam wybrać.
Kiermasz był okazją do kupna oryginalnych ozdób świątecznych
Fot. Andrzej Bartniak

Lista wystawców biorących udział w kiermaszu jest naprawdę długa. Oprócz stoisk z rękodziełem, ozdobami świątecznymi, regionalnymi przysmakami, biżuterią, zabawkami i choinkami, na uczestników wciąż czekają animacje, konkursy z nagrodami, piosenki świąteczne.

Organizatorzy tego wydarzenia stanęli na wysokości zadania i przemienili park przy OKSiR w prawdziwe świąteczne miasteczko mieniące się wieloma barwami i dźwiękami wprowadzającymi   w bożonarodzeniowy klimat.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl