Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Adrian, Natalia, Jerzy
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  29°C / 18°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Jutro:
  27°C / 18°C
 • lekkie zachmurzenie
  Pojutrze:
  27°C / 16°C

Metalowe święto w Świeciu [zdjęcia]

bart
17 lipca, 20:31
To wydarzenie co roku przyciąga fanów ostrego grania z całego województwa. Nic w tym dziwnego jeśli zdamy sobie sprawę, że festiwali podobnych do tego odbywającego się w Świeciu, nie ma zbyt wiele.
Tegoroczne granie rozpoczęła formacja Hounsis z Chełmna
Fot. Andrzej Bartniak

To już osiemnasta edycja Festiwalu Mocnych Brzmień. Impreza – będąca hołdem dla zmarłego tragicznie świeckiego perkusisty Ryśka Bieńka – stała się jednym z większych tego typu wydarzeń w naszym regionie. Przez lata na scenie prezentowały się zarówno początkujące, jak i topowe kapele prezentujące różnorodne odmiany rocka i metalu.

Tegoroczne granie rozpoczęła formacja Hounsis z Chełmna. Jako kolejna na scenie pojawiła się grupa It Follows. Gwiazdą wieczoru była grupa Turbo.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl