Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Miłosz, Paweł, Tatiana

Mikołaj zakończył dziś wizytację świeckich przedszkoli [zdjęcia]

bart
13 grudnia, 14:15
Dziś specjalny wysłannik Mondi zawitał dziś do ostatnich świeckich przedszkoli, w których obdarował maluchy upominkami.
Spotkanie z Mikołajem było dla wielu dzieci wielkim przeżyciem
Fot. Andrzej Bartniak

Tegoroczna akcja „Mikołaje w przedszkolach”, której organizatorem jest Mondi Świecie S.A., dobiegła końca. Przynajmniej w gminie Świecie. Od jutra specjalny wysłannik Mondi rozpoczyna misję w Chełmnie.

Jedną z czterech placówek, w dzieci odebrały dziś upominki, był "Motylek". Przedszkole nr 8 w Świeciu jest największym w gminie, dlatego wizyta była wyjątkowo długa. Niestety z powodu śniegu Mikołaj nie mógł przyjechać swoim specjalnym pojazdem.

Z powodu obostrzeń epidemicznych spotkania z miłym gościem odbywały się na holu.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl