Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Tadeusz, Cyryl, Wioletta
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  16°C / 10°C
 • pochmurnie
  Jutro:
  15°C / 7°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  14°C / 6°C

Na uroczystość w Wielkim Komorsku przyjechała nawet medalistka olimpijska Marta Wieliczko [zdjęcia]

bart
10 października, 16:48
Szkoła Podstawowa w Wielkim Komorsku (gm. Warlubie) świętowała 18. rocznicę nadania imienia Jana Pawła II. W uroczystości wzięło udział wielu gości w tym utytułowana wioślarka Marta Wieliczko, absolwentka tej podstawówki. Co powiedziała uczniom?
Ważną częścią uroczystości były występy artystyczne uczniów
Fot. nadesłane

Uroczystości związane z obchodami rocznicy nadania szkole imienia Jana Pawła II odbyły się w miniony czwartek. Rozpoczęły się mszą św. udziałem biskupa diecezji pelplińskiej ks. Ryszarda Kasyny. Po nabożeństwie przemaszerowali wszyscy do szkoły, gdzie kontynuowano świętowanie.

Na liście zaproszonych gości, obok przedstawicieli władz samorządowych, znalazły się także Marta Wieliczko oraz jej mama Małgorzata Dłużewska.

Nasza medalistka olimpijska jest absolwentką podstawówki w Wielkim Komorsku. W czasie krótkiego wystąpienia  przekonywała uczniów, że warto walczyć o spełnienie marzeń, a nauka w wiejskiej szkole daje takie same możliwości zdobycia dobrego wykształcenia jak szkoły w miastach.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl