Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Piotr, Sylwester, Wacław

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

red
25 lutego, 13:40
Wójt Osia zaprasza do wspólnego upamiętnienia polskiego podziemia niepodległościowego. Pierwszego marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
UG Osie

Temat tegorocznych obchodów w gminie Osie jest: „Żołnierze Wyklęci - obrońcy, wolności, niepodległości i wiary chrześcijańskiej„. Witold Pilecki, Łukasz Ciepliński i ksiądz Władysław Gurgacz.

Program obchodów:

28 lutego – Msza Święta w Kościele pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego w Osiu, z oprawą wojskową sekcji ułańskiej Klubu Jeździeckiego „Czarna Podkowa” z Gródka. Msza będzie również transmitowana na kanale You Tube.

1 marca – emisja programu z udziałem Kajetana Rajskiego (Kwartalnik „Wyklęci”) oraz oskich artystów. Transmisja na Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w Osiu. Materiał będzie również udostępniony na kanale You Tube.

Organizatorem wydarzeń jest Komitet Organizacyjny, Gminny Ośrodek Kultury w Osiu, Szkoła Podstawowa w Osiu.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl