Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Henryk, Jerzy, Przemysław

Park miniatur wzbogacił się o kolejne dzieło [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
28 grudnia, 18:57
Zgodnie z zapowiedzią, w grudniu pojawiła się ostatnia zapowiadana w tym roku miniatura. Jest nią zamek w Gniewie.
To już ósma miniatura w parku przed Urzędem Miejskim w Świeciu
Fot. Andrzej Bartniak

Niedawno ozdobą parku przy Urzędzie Miejskim w Świeciu stał się model kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Świeciu. Teraz dołączył, sporych rozmiarów, zamek w Gniewie. Wykonawcą wszystkich makiet jest Zenon Firyn ze Świecia.

Świąteczna przerwa do doskonały czas, aby wybrać się do parku i osobiście przekonać się, ile kunsztu włożono w wykonanie miniatur, które zostaną przeniesione na przedzamcze świeckiej warowni, zakończeniu przebudowy.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl