Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Józef, Roman, Hilary

Park Wodny ponownie otwiera grotę solną i saunę

Andrzej Pudrzyński
15 lutego, 21:33
Dzięki poluzowaniu obostrzeń sanitarnych, od wtorku 16 lutego będzie można korzystać z groty solnej i sauny infrared w Parku Wodnym w Świeciu.
Do groty solnej będzie mogło wejść maksymalnie 7 osób jednocześnie
Fot. Andrzej Bartniak

Rozpoczęty właśnie remont niecki basenu nie będzie stanowił przeszkody w korzystaniu z groty i sauny.

- Oczywiście, zadbamy o zachowanie pełnego reżimu sanitarnego. Gości będzie obowiązywać dezynfekcja rąk przy wejściu oraz noszenie maseczek w recepcji, korytarzach i szatni – podkreśla Ariel Stawski, kierownik Parku Wodnego w Świeciu.

Do groty solnej będzie mogło wejść jednocześnie 7 osób, a do sauny infrared 3 osoby. Pomieszczenia będą na bieżąco wietrzone i dezynfekowane.

Do końca lutego, grota i sauna będą czynne od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 do 22.00.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl