Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Maria, Napoleon, Nikodem
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  32°C / 18°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  33°C / 19°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  33°C / 20°C
REKLAMA

Piknik w miejscu, gdzie kiedyś wznosił się słowiański gród [zdjęcia]

Marek Wojciekiewicz
27 czerwca, 10:06
Talerzyk to obiegowa nazwa wzgórza w Topolnie (gmina Pruszcz), na którym znajdował się średniowieczny gród. Tam właśnie w niedzielę po raz kolejny zorganizowano piknik rodzinny.
Żywiołowy występ zespołu folklorystycznego Rokocinianki
Fot. Marek Wojciekiewicz
REKLAMA
REKLAMA

Z Talerzyka roztacza się wspaniały widok na okoliczne wsie i dolinę Wisły. W niedzielne popołudnie stowarzyszenie Topolanki zaprosiło na trzecią edycję "Pikniku na kocyku w Topolnie na Talerzyku".

Pogoda dopisała wyśmienicie. Podobnie jak w latach ubiegłych organizatorzy przygotowali sporo atrakcji. Egzotyczne zwierzęta, rycerski obóz, liczne zabawy i konkursy.

REKLAMA
REKLAMA

Gwiazdą pikniku był sześcioosobowy zespół folklorystyczny Rokocinianki. Ich występ poderwał do tańca uczestników imprezy do zabawy na rozgrzanej słońcem polanie. Organizacja pikniku była możliwa dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta i Gminy w Pruszczu.

Poniżej galeria zdjęć.

REKLAMA
REKLAMA

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA