Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jakub, Stefan, Zdzisław

Przez trzy godziny palili kalorie na potęgę [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
21 listopada, 15:23
W hali widowiskowo-sportowej w Świeciu odbył się Maraton Fit & Fun, czyli zumba, fitness i joga. Była to okazja do spalenia zbędnych kalorii lub po prostu zadbania o swoją kondycję.
Pierwszy blok ćwiczeń prowadził Paweł Milhausen z Bydgoszczy
Fot. Andrzej Bartniak

Niedzielny maraton rozpoczął się o godz. 13 od zumby, którą poprowadził instruktor Paweł Milhausen z Bydgoszczy. W drugim godzinnym bloku o trening fitness zadbała instruktorka Dorota Stucka ze Świecia.

Trzecia godzina przebiegała pod dyktando instruktorki jogi Lucyny Dąbrowskiej, również ze Świecia. Wydarzenie było wspólnym przedsięwzięciem OKSiR-u, TKKF Celuloza Świecie i Urzędu Miejskiego w Świeciu.   

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl