Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Józef, Roman, Hilary

Wiecie, że w Świeciu jest planetarium imienia Roberta Kubicy? To jeszcze nic. Niedawno była też rzeźnia

Andrzej Bartniak
26 stycznia, 14:21
Nazwisko polskiego kierowcy rajdowego nosiły też rondo, rzeźnia, a nawet plebania. Takie informacje pojawiły się na internetowej mapie miasta.
Obecnie zostało tylko planetarium im. Roberta Kubicy przy ul. Gimnazjalnej
Google Maps

Oznaczanie na mapie Google różnych punktów to niezwykle przydatna funkcja pomocna w lokalizacji sklepów, instytucji, ważnych obiektów, bądź usług. Co ciekawe, każdy samodzielnie może nanieść taką informację. Nie jest to trudne i nie wymaga żadnych specjalnych uwierzytelnień. I pewnie dlatego co jakiś czas internetowe trolle pozwalają sobie na różnego rodzaju żarty.

Właśnie w ten sposób przed kilkoma dniami pojawiły się w Świeciu: rondo im. Roberta Kubicy, plebania im. Roberta Kubicy, rzeźnia im. Roberta Kubicy, studnia im. Roberta Kubicy,  planetarium im. Roberta Kubicy i pomost w Decznie im. Roberta Kubicy.

Dziś na mapie można znaleźć już tylko planetarium noszące imię słynnego kierowcy. Pozostałe oznaczenia znikły. Wypatrzył je nasz Czytelnik, któremu dziękujemy za przesłanie screena (patrz poniżej).

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl