Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Miłosz, Paweł, Tatiana

Wspaniałe jubileusze siedmiu małżeństw z gminy Drzycim [zdjęcia]

bart
30 listopada, 16:04
Urząd Stanu Cywilnego w Drzycimiu był niedawno świadkiem dwóch wyjątkowych uroczystości. Najpierw medale odebrały pary świętujące 50-lecie małżeństwa, a następnego dnia udekorowano jubilatów, którzy małżeńską przysięgę wypowiedzieli 60 lat temu.
Zdzisława i Tadeusz Kuffel oraz Genowefa i Bolesław Szamoccy świętujący Diamentowe Gody
Fot. UG Drzycim

Pierwsza uroczystość odbyła się 17 listopada. Wójt Drzycimia Marian Krywald prezydenckimi medalami uhonorował: Gertrudę i Leonarda Lamparskich, Helenę i Mariana Wamka, Czesławę i Fabiana Kruszewskich, Grażynę i Tadeusz Partyka.

Następnego dnia do urzędu zaproszono małżeństwa świętujące Diamentowe Gody. Tak wyjątkowego jubileuszu doczekali: Zdzisława i Tadeusz Kuffel, Genowefa, Bolesław Szamoccy oraz Eugenia i Bronisław Martko. Niestety  ostatniej parze Jubilatów nie udało się przybyć na uroczystość. Odznaczenia odebrał w ich imieniu syn.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl