Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Maria, Napoleon, Nikodem
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  32°C / 18°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  33°C / 19°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  33°C / 20°C
REKLAMA

Wystrzeliła tęcza w niebo. Święto Kolorów nad jeziorem Deczno [zdjęcia]

4 lipca, 23:07
To jedyna taka impreza w roku. Oprócz kolorowych proszków, którymi obsypują się jej uczestnicy, na wszystkich, którzy pojawili się w sobotę nad jeziorem Deczno czekały różnego rodzaju atrakcje towarzyszące Święcie Kolorów.
Wyrzucanie proszków na znak didżeja odbywało się co pół godziny
Fot. Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

Indyjskie Holi, nawiązujące do święta radości i wiosny, ma się w Polsce coraz lepiej. Najlepszym tego potwierdzeniem może być frekwencja podczas dzisiejszej imprezy nad jeziorem Deczno.

W tym roku chętnych do zabawy w ten dość niecodzienny sposób było sporo. Zdaniem bywalców, było ich jednak mniej niż w poprzednich latach. Co ciekawe, szaleństwu dało się ponieść także kilkanaście, jeśli nie więcej, osób dorosłych.

REKLAMA
REKLAMA

Kolorowy proszek szybował w powietrze mniej więcej co pół godziny na sygnał dawany przez didżeja. W czasie jednej z przerw między kolejnymi "eksplozjami" barwnego talku, prezentowali się m.in. członkowie sekcji bokserskiej KS Wda Świecie i gimnastyczka pole dance.

Można też było dokładnie obejrzeć wóz strażacki lub policyjny motocykl.

Poniżej galeria zdjęć.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA