Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Magdalena, Maksymilian, Urszula
REKLAMA

Dramatyczne sceny. Kobieta weszła na tory i czekała na nadjeżdżający pociąg

Andrzej Pudrzyński
26 stycznia, 08:39

Tylko dzięki czujności i refleksowi maszynisty pociągu nie doszło w poniedziałek do tragedii.

zdjęcie ilustracyjne / 123RF

REKLAMA

O sprawie pisaliśmy we wtorek. Przypomnijmy, w poniedziałek wieczorem kobieta weszła na tory w Jeżewie, niedaleko siedziby Nadleśnictwa Dąbrowa. Zamierzała popełnić samobójstwo.

Jak już informowaliśmy, w ostatniej chwili udało się uniknąć tragedii. Wtedy jednak policja nie podawała, w jakich okolicznościach udało się ją uratować. Dziś wiadomo już więcej na ten temat.

Świecka komenda dostała informację o zdarzeniu w poniedziałek o godz. 18.57.
REKLAMA

- Maszynista, widząc kobietę na torach, zdążył zatrzymać pociąg i przekonał ją do przejścia w bezpieczne miejsce - mówi sierż. szt. Damian Ejankowski z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Kobiecie nic się nie stało. Karetka zawiozła ją na obserwację do Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Swieciu. Policja nie podaje, w jakim wieku była niedoszła samobójczyni i jakiej gminy jest mieszkanką.

- Kobieta zawdzięcza życie doświadczeniu i refleksowi maszynisty pociągu - podkreśla Damian Ejankowski.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (11)

Brawo panie maszynisto.

Odpowiedzi: 0

To chyba pendolino było  z tlenia do buczka

Odpowiedzi: 2

Ty Ulka chyba blondynka jesteś?Wiesz jaką drogę hamowania ma sama lokomotywa jadąca z przeciętna prędkością 60km/h ? Buczy to pewnie Ci po Nalewce z pigwy za 3,75PLN .Weź spojrzyj w lustro i przypomnij sobie skąd znasz ta twarz to Ci pomoże odkryć sens życia.

Odpowiedzi: 0

Ula ale ty głupia jesteś

Odpowiedzi: 0

Ooo, potrafią ludzie bawić się

Odpowiedzi: 0

Myslę że pociąg pewnie zatrzymał sie na przystanku w Jeżewie i dopiero zaczął ruszać, nie miał zbyt dużej prędkości, dlatego maszynista w porę zdązył zahamować. Pociag jadący 60 km/h potrzebuje ok. 400 metrów na wyhamowanie. Tak czy siak szacun dla maszynisty.

Odpowiedzi: 0

Oby kobieta nie została zostawiona sama sobie, niestety opieka psychiatryczna i pomoc psychologiczna w Polsce jest strasznie niedofinansowana.

Odpowiedzi: 0

Będzie coraz więcej samobójstw w Polsce. Ludzie nie wytrzymuja już psychicznie. Brak lekarza, psychoza zwid 19, nowy wał, rachunki za prąd, gaz do góry, benzyna 6 zł, jedzenie to luksus niedługo będzie, lekarstwa to dla wybranych, czynsz za mieszkanie do góry, to z czego taka samotna  kobitka lub facet (55lat)ma zapłacić to wszystko ? Zarobki jak na Ukrainie a wydadki jak to Anglii. Współczuję tylko maszynistom bo nie będą tylko saren rozjeżdżać na torach. 

Odpowiedzi: 0

Myślę że apogeum dramatu w Polsce będzie jak maszyniści będą już rzucać się pod pociągi. Już wkrótce wszystkie podwyżki na raz, gaz prąd opał i mega drogie żarcie. Zjednoczona Europa , tylko twardy polexit w brytyjskim stylu. Żadnej dyskusji z okupantem

Odpowiedzi: 1

No to startuj kierunek Korea Płn.najlepszy

Odpowiedzi: 0

To jest ten szósty zmysł u doświadczonych prowadzących wszelkiego rodzaju pojazdy. Wyrazy szacunku Panie maszynisto. Dramat kobiety, przyznaję rację, tego typu zdarzeń będzie przybywało, społeczeństwo ze stali jest na wymarciu.

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz