Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Dwaj chłopcy wbiegli na ulicy Hallera wprost pod nadjeżdżający samochód

Andrzej Pudrzyński
27 września, 14:42

Dwaj 8-letni chłopcy wtargnęli na jezdnię i zostali potrąceni przez samochód osobowy.

zdjęcie ilustracyjne / 123RF
REKLAMA
REKLAMA

We wtorek około godz. 12.00 dwaj 8-letni chłopcy wbiegli na jezdnię na ul. Hallera w Świeciu, między parkiem a budynkiem starostwa.

Pojawili się nagle przed maską samochodu.

- Kierujący oplem 66-letni mężczyzna nie miał większych szans, aby w porę się zatrzymać - informuje podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

Chłopcy zostali zabrani do szpitala. Nie odniesli jednak poważniejszych obrażeń.

Kierowca nie poniesie konsekwencji w związku z kolizją.

Dzieci i kierowca są mieszkańcami powiatu świeckiego.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

Przez takie zasrane kaszojady Biedny niewinny kierowca mogł by miec problemy do końca życia

Odpowiedzi: 1

Mistrzem głupoty mogłeś się nazwać ! Wg mnie komentarz powinien brzmiec " dobrze ze nikomu nic poważnego się nie stało". Myślę, że ci dwaj osiolatkowie by nawet na to wpadli ale MISTRZ o tym nie pomyslal. 

Odpowiedzi: 1

Dobrze że się im nic nie stało ale trzeba mówić jak jest i przedmòwca w zupełności rację  - dzięki bezmyślności tych dwóch chłopców mogło dojść do tragedii tylko i wyłącznie z ich winy a kierowca miałby traumę do końca życia. To są fakty a nie wymysły. 

Odpowiedzi: 0

Już dawno mieszkańcy zgłaszali aby zrobić na Hallera zakaz zatrzymywania się dla samochodów. Przecież tam nic nie widać. 

Odpowiedzi: 2

Przy starostwie jest zakaz zatrzymywania, o ile się nie mylę. Od ul. Kościuszki w kierunku policji nie ma takiej potrzeby. Po prostu pieszy wychodząc zza zaparkowanego samochodu musi przede wszystkim myśleć, co robi, zatrzymać się i się rozejrzeć, zanim wylezie na ulicę. Idąc Twoim tokiem rozumowania trzeba by było wprowadzić zakaz zatrzymywania na wszystkich ulicach, bo jakiś jełop jeden z drugim nie myśli i nie patrzy, co robi. 

Odpowiedzi: 1

W świetle obowiązujących przepisów, ustawodawca zakłada, iż pieszy nie myśli, jest tzw. poruszającym  się ważywem.

Odpowiedzi: 0

Oni wbiegli a nie weszli czyli według ciebie na pasy można wbiegać brawo TY

Odpowiedzi: 1

To nie było na pasach widziałem tą sytuację to było od strony parku i oni wybiegli pomiędzy zaparkowanymi na parkingu pojazdami 

Odpowiedzi: 0

Dobrze, że  nic im się  nie stało. Z drugiej strony mam nadzieję że  rodzice pokryją powstałe szkody w aucie.

Odpowiedzi: 0

Tak to jest jak brakuje parkingów. Czemu w końcu nie zbudują gdzieś podziemnego zamiast dobrze jest jak jest. Kompleks małomiasteczkowego? 

Odpowiedzi: 1

Co Ty bredzisz?? Niee - tak to jest, gdy wbiega się na ulicę w niedozwolonym miejscu wprost pod koła samochodu...Zaparkowane auta nie zasłaniają tam żadnej widoczności, bo tam  przejścia nie ma ..wszystko w temacie. 

Odpowiedzi: 1

Pasy są w pobliżu a samochody parkują 2m od pasów 

Odpowiedzi: 0

Dobrze, że skończyło się jak się skończyło. Ale nie ukrywam, że z zaciekawieniem czytałem do końca czy zgodnie z obecnym trendem policja da kierowcy "zyliard złotych mandatu i bilion punktów karnych"... 

Odpowiedzi: 0

Może ktoś w końcu zrobi porządek z autami parkującymi tuż przed przejściem dla pieszych, przy budynku .... policji.

Odpowiedzi: 0

8 -letnie dziecko powinno już wiedzieć, że na ulicę się nie wbiega bo to nie plac zabaw. Dobrze że nic im się nie stało bo mogło dojść do tragedii. Takich sytuacji idzie uniknąć pod warunkiem, że uczuli się dziecko na rozwagę na ulicy i uświadomi, że do przechodzenia przez nią służą pasy.

Odpowiedzi: 0

zawsze z automatu wina kierowcy.. nawet artykuł "kierowca nie poniesie konsekwencji" wyżej napisane, ze nie jego wina, ale i tak musieli dopisać, że nie poniesie konsekwencji XD ciekawe czy dziecki dostały mandat?

Odpowiedzi: 1

Dobre pytanie, kim zatem był kierowca?

Odpowiedzi: 0

Dokładnie dowalić mandat rodzicom bombelków, jakoś  nikt się nie martwi czy 66 latek przez te dzieci nie jest w szoku, czy nie dostał na psychikę . Znając  życie  rodzice bombelkow oczywiście będą się upierali, że to napewno nie wina ich bratanków. 

Odpowiedzi: 0

Bardzo miło jest patrzeć na niektòre dzieci, które nawet jak przechodzą same przez ulicę, to robią to  na pasach i rozglądają się przepisowo, bo.... tak je nauczono. 

Odpowiedzi: 0

oczywiscie kierowca zamulony w podeszlym wieku zero refleksu.

Odpowiedzi: 3

Poczekajmy aż ty będziesz miał te lata

Odpowiedzi: 0

Twój komentarz jest bez sensu. To nie kierowca był zamulony...

Odpowiedzi: 0

Znam faceta w tym wieku z siłowni trenuje też MMA .Potłukł by cię w trzy sekundy .Ko odrazu ma taką pre w łapach 230 kg na klatę .A dzieciaki jak jedziesz i ci wyskoczą to nic nie zrobisz bo się nie spodziewasz .

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz