Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

I znowu to zrobił! "Nasz" Oskar Cyms pobił konkurencję w "Twoja twarz brzmi znajomo"!

red
25 marca 2023, 08:34

Oskar Cyms z Nowego brawurowo poradził sobie z kolejnym muzycznym wyzwaniem w show "Twoja twarz brzmi znajomo" na Polsacie. I wygrał następny odcinek po raz drugi z rzędu!

Oskar Cyms z Nowego jako Passenger w czwartym odcinku show
Fot. Polsat
REKLAMA
REKLAMA

Oskar Cyms wystąpił już w 18. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" jako metamorfoza Bartka Wrony z zespołu Just 5 i Kasi Kowalskiej.

Był bezkonkurencyjny jako Eminem wykonując piosenkę "The Real Slim Shady" i wygrał trzeci odcinek.

W czwartym odcinku emitowanym 24 marca ponownie pokazał swój talent. Wcielił się w postać Passengera, czyli Michaela Davida Rosenberga, brytyjskiego artysty folkowo-rockowego.

REKLAMA
REKLAMA

Piosenką "Let Her Go" młody wykonawca z Nowego (rocznik 2001) pobił konkurencję. I to nie byle jaką, bo za rywali miał m.in. Krzysztofa Ibisza i Piotra Stramowskiego.

- W tym utworze będę mógł powrócić do swojego pierwotnego stylu śpiewania - mówił Oskar Cyms.

Jurorzy byli zachwyceni.

Paweł Domagała: - Tak się zasłuchałem, aż zapomniałem, że jestem w programie. Świetnie zaśpiewane.

Robert Janowski: - Po ostatnim zwycięstwie trzymasz formę. To był wykon na bardzo wysokim poziomie.

REKLAMA
REKLAMA

Po takich recenzjach, werdykt jury i uczestników programu nie mógły być inne. Oskar Cyms z Nowego wygrał również czwarty odcinek show "Twoja twarz brzmi znajomo"!

Zwycięzca przekazał czek na 10 tys. zł Fundacji DIOZ, pomagającej zwierzętom. Przypomnijmy, że po wygranej w trzecim odcinku preznaczył pieniądze Fundacji Siempomaga dla dziewczynki walczącej z nowotworem.

W kolejnym odcinku Oskar Cyms wcieli się w Lanę Del Rey. Trzymamy kciuki!

Zobacz poniżej wideo z występem Oskara.

REKLAMA
REKLAMA

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

Kogo to obchodzi 

Odpowiedzi: 1

Mnie. Po co komentujesz? Widocznie zazdrościsz talentu.

Odpowiedzi: 0

Co to za leszcz??? Już naprawdę nie ma o czym pisać ?????

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz